Temné šílenství přehled

Temné šílenství
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219545/bmid_temne-silenstvi-FPT-219545.jpg 4 443 443

Kytice růží bez odesílatele. Dárky před domovními dveřmi. Dopisy za stěrači... Neznámá žena zavaluje psychiatra Jana Forstnera milostnými vyznáními. Jan se zpočátku domnívá, že jde o nevinné horování některé z jeho bývalých pacientek. Potom ho však jistý novinář požádá o pomoc v případu psychicky narušené osoby a zanedlouho je publicista zavražděn. Jan poznává, že se dostal do hledáčku nebezpečné šílenkyně. A že jeho pronásledovatelka se nezastaví před ničím...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Dunkler Wahn , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temné šílenství. Přihlašte se a napište ho.

leniska6373
26.03.2024 5 z 5

Ze zacatku sem si říkala nic moc ale pak se to rozjelo a v tom zavěru sem proste nemohla přestat čist,za mne super kniha.

Bakana
23.05.2023 3 z 5

Napínavé, to ano. Jen mi to přišlo až trochu moc překombinované a taky se snaží o wow efekt až moc urputně.

ArwenAragorn
18.12.2022 4 z 5

60%
..." Když tančíš s ďáblem, ďábla nezměníš, on však změní tebe..."
_____________________________________________________________________________________________________________
Knížku jsem četla už podruhé a tentokrát mě nezaujala. Předchozí dvě knížky byly rozhodně o moc lepší. Nedokázala jsem se začíst a dočetla jsem s obtížemi. Teď bych dala knížce tři *, což je pořád ještě u mě vysoké hodnocení, ale je to hlavně kvůli tomu, jak výborně autor popsal vážně psychicky narušenou osobu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Temné šílenství v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech1x

psychiatrické léčebny německá literatura thrillery

Wulf Dorn
německá, 1969