Znamení draka přehled

Znamení draka
https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/630/mid_pribehy-septimuse-heapa-znameni-dra-5sH-630.jpg 4 229 229

Příběhy Septimuse Heapa série

Ani v druhém díle Magyka nenechá Septimus Heap nikoho na pochybách, že je skutečně chlapcem na svém místě, pravým čarodějovým učněm, kterému nechybí odvaha, věrnost a oddanost. Tentokrát do hry vstoupí nejstarší z bratrů Heapových Simon, jenž se nechce smířit s tím, že mu Septimus uzmul postavení, po kterém celý život toužil - vždyť právě on se měl stát učedníkem MimoŘádné čarodějky. A tak učiní skutečně děsivý krok - z hlubin Sivých bažin vyzvedne tlející kostru DomDaniela a pomocí čar a kouzel se pokusí přivést černokněžníka k životu. Septimus, Jenna a jejich přátelé všemi silami zoufale bojují proti zkáze hrozící celé zemi. Jak ale přemoci zaslepeného Simona, který se nezastaví před ničím? I v tomto příběhu nás čekají neuvěřitelná dobrodružství, cesty a útěky neznámými kraji, kouzla a čáry, nad kterými zůstává rozum stát. I tentokrát odhalíme netušená tajemství, znovu se budeme strachovat o naše hrdiny a také poznávat nové postavy, které si získají srdce čtenářů. Máte se na co těšit.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Jota

Septimus Heap, Book two, Flyte, 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Znamení draka. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (27)

TaLu
10.06.2024 4 z 5

Další příběhy přátel, které jsme měli možnost poznat v předešlé knize. Dobrodružný děj, únos, drak, bažiny, dračí loď, podzemní ledové tunely. Série je vhodná i pro mladší čtenáře, tak od 8 let. Nudit se určitě nebudou.

HollyUndead
21.09.2023 5 z 5

Je to sice knížka spíše pro děti a dospívající, nicméně i dospělému člověku může přinést radost a potěšení její četba. Je skvělé čas od času se dostat pryč z reality do kouzelného světa. Stejně jako první kniha Magyk přesně tento krásný a kouzelný pocit nabízí druhý díl této série: Znamení draka. Četbu jsem si užil a vřele doporučuji všem, kteří mají občas reality až po krk a chtějí se vydat do kouzelného světa.

MichaLela
11.09.2023 4 z 5

Až knížky pro děti, mě se tahle sága líbí i v mých 30 letech :) Perfektně relaxační čtení. Hezký příběh, kde se pořád něco děje, ještě jsem se v knize nenudila

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Znamení draka v seznamech

v Právě čtených2x