Môj New York - Mesto očami známych osobností přehled

Môj New York - Mesto očami známych osobností
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395941/bmid_m-j-new-york-mesto-ocami-znamych-os-Cka-395941.jpeg 4 25 25

New York je mesto, ktoré ponúka nespočetné množstvo príbehov. Môžete ho čítať ako knihu. V duchu sa prejdite jeho ulicami a naučte sa načúvať mu. Nie je totiž iba „mestom tisícich svetiel", ale aj tisícich hlasov. Táto kniha je zbierkou osobných vyznaní ľudí, ktorí vdýchli New Yorku dušu, formovali jeho dejiny, prispievali k obrode newyorských štvrtí, ako aj k šíreniu jeho obrazu vo svete cez umenie, kultúru, vedu, kinematografiu, hudbu, architektúru a dizajn. O svojom New Yorku rozprávajú: Robert De Niro, Woody Allen, Martin Scorsese, Mario Batali, Candace Bushnell, Taylor Swift a ďalší.... celý text

Literatura naučná Cestopisy a místopisy
Vydáno: , Slovart (SK)

My New York , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Môj New York - Mesto očami známych osobností. Přihlašte se a napište ho.

MelanieBruno
07.03.2021 5 z 5

Krásné velké fotografie, zajímavé postřehy známých osobností a nahlédnutí “za oponu”. Jo, tohle se povedlo.

MOu598
29.08.2019 4 z 5

Plné velkých barevných foto, ilustrujíci NY, jak ho vidíme při pobytu, i jak o vidí 20 osobností (znám jich jen pět - ne osobně). Názory, pohledy a vždy to, co v NY milují.
Knížku si přečtěte, než poletíte - pro inspiraci. Ale stejně vše nestihnete a najdete si své vlastní nej.
Pěkná knížka.

Jack.Bledsoe
30.05.2017 4 z 5

Óda na New York a všechny jeho krásy. Fotografie jsou nádherné, člověk opravdu nasaje jedinečnou atmosféru.

Jenom si myslím, že by možná byla zajímavější stejně koncipovaná kniha, akorát z pohledu úplně obyčejných lidí, místo hollywoodských hvězd a dalších miliardářů:))

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Môj New York - Mesto očami známych osobností v seznamech