Maaičin deníček přehled

Maaičin deníček
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309475/bmid_maaicin-denicek-iXn-309475.jpg 3 11 11

Už od mládí kreslí Maaike Hartjes z Nizozemska krátké komiksové příběhy z vlastního života. Vypráví v nich s humorem o všem hezkém, zvláštním i nepříjemném, co se jí v životě přihodilo, a o všem, co ji nutí k zamyšlení. Proč se svému příteli líbí víc ve vytahaném svetru než v krásných šatech? Co dělat, když někdo neposlouchá, co mu vyprávíte? A může se dospělá žena ještě chovat jako malá holka? Maaičiny obrázky jsou jednoduché, ale expresivní a příběhy z jejího života vám určitě budou připadat povědomé. Kniha vychází za podpory Nizozemského literárního fondu.... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Meander

Hartenjagen , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Maaičin deníček. Přihlašte se a napište ho.

Flatula
23.12.2019 2 z 5

Autorka se hodně opakuje. A opravdu se muži bojí vtipných žen?

První věta: "Myslíš, že si moje kamarádky představují, že se mnou mají sex?"

LiLinka
23.08.2018 3 z 5

Komiksy nejsou můj oblíbený žánr, ale po přečtení Ubulené hromádky štěstí, který mě velmi bavil a rozesmál jsem měla zálusk i na tento s podobným obsahem. Ilustrace jsou pěkné, ale obsahem mi až tak zajímavý nepřišel, možná je to z části překladem a jinou národností. Některé pasáže jsou však velmi trefné, rozhodně stojí za přečtení, zabere to opravdu chviličku. :)

martinstefko
15.11.2016 4 z 5

Maaike Hartjes říká jednoduché věci, ale říká je způsobem, který vás dovedou zasáhnout a přimějí vás o sobě přemýšlet. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/11/1307-maaicin-denicek-70.html

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Maaičin deníček v seznamech

Autorovy knížky