Madeleine Albrightová - portrét ministryně zahraničí přehled

Madeleine Albrightová - portrét ministryně zahraničí
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46735/bmid_madeleine-albrightova-Yfp-46735.jpg 3 4 4

Portrét ministryně zahraničí USA. Monografie bývalé ministryně zahraničí Madeleine Albrightové z pera zkušeného politického publicisty Thomase Blooda není pouhým chronologickým průvodcem života této nejvýznamnější světové političky českého původu. V uzlových bodech jejího osobního života a politické dráhy zpřítomňuje především osobnost Madeleine Albrightové. Autor líčí mimo jiné dramatický útěk její rodiny z komunistického Československa, počátky její politické kariéry v USA, působení v roli velvyslankyně Spojených států v OSN a posléze její činnost ve funkci ministryně zahraničí.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Prostor

A Biography of Madeleine Albright

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Madeleine Albrightová - portrét ministryně zahraničí. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Mišel
25.11.2012 2 z 5

Tak a je dočteno! Jen teď správně popsat můj pocit z této knihy. Na obalu se uvádí, že jde o portrét ministryně zahraničí. Z toho jsem při otevírání knihy očekávala objektivní přístup autora, který jsem však poté v knize vůbec nenalezla. Albrightová je pro mě velká osobnost, ale raději bych si přečetla její objektivní životopis, než 245 stránkovou obhajobu jejich činů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Madeleine Albrightová - portrét ministryně zahraničí v seznamech

Madeleine Albright, 1937-2022