Bronzový kľúč přehled

Bronzový kľúč
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372796/bmid_bronzovy-kluc-njb-372796.jpg 4 281 281

Magisterium série

Call, Tamara a Aaron by sa mali sústrediť na náročné testy a čarodejnícke skúšky. No po náhlej smrti jedného spolužiaka sa musia vydať po stope hrozivého zla. Niekto totiž oslobodil beštiu, čo mala ostať spútaná hlboko v školských žalároch. Call a jeho kamoši zisťujú, že mágia dokáže byť taká dobrá ako čarodejníci, ktorí ju používajú. No ak ju včas nezastavia, napácha v nesprávnych rukách nepredstaviteľné škody. Na čarodejníckej škole sa totiž môže prihodiť čokoľvek dobré i zlé a jediný spôsob, ako odhaliť pravdu, je riskovať úplne všetko.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

The Bronze Key, 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bronzový kľúč. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (35)

Tyna_Pav
19.09.2024 3 z 5

Souhlasím s komentáři přede mnou, postupně tato série slábne. Bohužel identitu špeha jsem znala od začátku, vlastně už od předchozího dílu. A to se nepovažuji za bůhvíjak bystrou, ale tohle bylo do očí bijící. Nicméně kniha je čtivá, to pořád platí, ale začínám se těšit, až sérii dočtu.

denniys
23.12.2023 4 z 5

Bronzový klíč byl příjemnou četbou, ale každý další díl mi přijde slabší.. zápletka začíná být příliš překombinovaná, kniha si za mě sotva jen tak tak udrží 4 hvězdičky.. uvidíme, co bude dál..

hana4834
03.05.2023 4 z 5

Dobrý díl těším se na pokračování

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bronzový kľúč v seznamech

v dalších seznamech6x