Medená rukavica přehled

Medená rukavica
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372251/bmid_medena-rukavica-H3Z-372251.jpg 4 370 370

Magisterium série

Callum Hunt to dokázal! Úspešne zdolal skúšky na konci prvého ročníka a jeho čarodejnícke schopnosti mu už nikto nemôže vziať. Našiel si kamarátov a v temných chodbách tajomnej školy Magistérium sa cíti ako doma. Call však pred ostatnými schováva desivé tajomstvo. V jeho tele totiž prebýva mocný mág, pán mágie chaosu... a vrah. Calluma môže zachrániť len medená rukavica alkahest, ktorá je opradená legendami a tajomstvami. Dokázala by vyhubiť všetko živé. A vypustiť najväčšieho zloducha na slobodu.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

The Copper Gauntlet , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Medená rukavica. Přihlašte se a napište ho.

denniys
21.11.2023 4 z 5

U druhého dílu Magisteria se uchýlím ke 4 hvězdičkám, je to perfektní příběh, ale pomyslné dokonalosti předchozího dílu prostě nedosahuje, ačkoliv proti jiným knihám vyniká..
Těším se na pokračování Callova příběhu a jsem zvědavá, jak se nakonec předvede Jasper..

Gi-Gi
14.08.2023 3 z 5

vlastně lepší než první díl, asi to budu chtít dočíst, i když u prvního dílu to tak nevypadalo

hana4834
25.04.2023 4 z 5

Super pokračování

Připravované knižní novinky (30. 11. - 6. 12.)

29.11.2015

Kniha Medená rukavica v seznamech