Magnetické jevy a obvody ve výkonové elektronice, měřicí technice a silnoproudé elektrotechnice přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341906/bmid_magneticke-jevy-a-obvody-ve-vykonov-vyt-341906.jpg 5 1 1

Cílem publikace je předložit čtenáři ucelený soubor teoretických poznatků a praktických postupů, které vedou k jednoznačnému a optimálnímu návrhu všech magnetických obvodů vyskytujících se v technické praxi. Důraz je kladen na aplikace v oblasti výkonové elektroniky, měřicí techniky a silnoproudé elektrotechniky.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Magnetické jevy a obvody ve výkonové elektronice, měřicí technice a silnoproudé elektrotechnice. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Revasol
02.06.2017 5 z 5

Tato kniha je mistrovské dílo ve svém oboru. Vzhledem k tomu, že jsem měl tu čest chodit na přednášky doc. Patočky a úspěšně absolvovat jeho předměty mohu tuto knihu hodnotit ze vztahu velmi blízkého. Za vše asi mluví věta pana docenta: "Jestli jste si mysleli, že rozumíte transformátorům, tak vás teď přesvědčím, že tomu tak není." ... Kniha je povinnosti každého silnoproudého inženýra.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Magnetické jevy a obvody ve výkonové elektronice, měřicí technice a silnoproudé elektrotechnice v seznamech

Autorovy knížky

2011  100%Magnetické jevy a obvody ve výkonové elektronice, měřicí technice a silnoproudé elektrotechnice
Skrýt reklamy