Mirelka Pátračová rieši prípad Ducha morského prasiatka přehled

Mirelka Pátračová rieši prípad Ducha morského prasiatka
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374746/bmid_mirelka-patracova-riesi-pripad-duch-q3e-374746.jpg 4 18 18

Mirelka Pátračová je totálne úžasná detektívka. Má deväť rokov a zapisuje si do tajného denníka dôležité informácie, aby nestratila kľúčové stopy. Spolu s kamarátkami Pipou a Violetou tvoria tím detektívnej kancelárie Tri pátračky a už vyriešili nejednu zamotanú záhadu. A keď ich triedna učiteľka, slečna Mrveničková, zbadá pobehovať po záhrade ducha svojho zbožňovaného morského prasiatka, akčná trojica má zrazu prípad, aký tu ešte nebol! Naozaj napadli mestečko Mláčkovce žiariaci duchovia morských prasiatok? Podarí sa ich odhaliť ešte pred začiatkom veľkej talentovej šou? Tri pátračky neodradia ani strašidelné okolnosti! Prvá kniha zo série plnej humoru, veselých obrázkov a praktických tipov pre mladých super detektívov!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (SK)

Mariella Mystery Investigates: The Ghostly Guinea Pig, 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mirelka Pátračová rieši prípad Ducha morského prasiatka. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

radus
02.12.2017 3 z 5

Koupila jsem tuto knížku pro dceru, tak jsem si ji také přečetla. Žádná sláva to není, ale je to asi trend dnešní doby - víc obrázků než slov - nicméně dětem se to může líbit. Ve srovnání s Deníky malého poseroutky není Majda až tak vtipná.

Gibis
19.03.2017 5 z 5

Milé, chytré, zábavné :)

Sárče
05.02.2017

Krásná kniha.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mirelka Pátračová rieši prípad Ducha morského prasiatka v seznamech

v Právě čtených1x