Malovaný svět přehled
Jiří Žáček
Děti, pojďte s námi do světa veselých básniček, které pro vás napsal Jiří Žáček. Z básniček se dozvíte spoustu nových věcí. Jakou řečí mluví zvířata, jaké by to bylo, kdybychom žili ve vodě, jak se chodí do světa a ještě mnoho dalších.
Můj komentář
Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Malovaný svět. Přihlašte se a napište ho.
Nové komentáře (2)
![DariDerek DariDerek](https://www.databazeknih.cz/img/users/26_/26208/dariderek-epd.jpg?v=1544014845)
![5 z 5 5 z 5](img/content/ratings/5.png)
Další milá kniha od Jiřího Žáčka, plná básniček, které mají pointu, děti se přiučí. Básničky se zabývají "obyčejnými" tématy, na které můžou narazit v každodenním životě a já můžu tuto knihu doporučit. :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/malovany-svet-jiri-zacek.html
Související novinky (0)
Zatím zde není žádná související novinka.
Citáty z knihy (0)
Zatím zde není žádný citát z knihy.
Kniha Malovaný svět v seznamech
v Přečtených | 5x |
v Mé knihovně | 3x |
v Chystám se číst | 1x |
Autorovy další knížky
1983 | ![]() |
2010 | ![]() |
1996 | ![]() |
2015 | ![]() |
2007 | ![]() |
Knížka čtená dceři, vybrala si ji sama v knihovně. Když jsem zjistila, že je od Jiřího Žáčka, těšila jsem se. Ale knížka mě zklamala, básničky se mi moc nelíbily, některé mě dokonce štvaly (K čemu jsou holky na světě a Páni kluci). Líbila se např. básnička Ptačí řeči, Doma nebo Hvězdy. Ilustrace pěkné. Ještě máme od autora půjčeny Krysáky, tak snad zaujmou více.