Mami, tati, jak si spolu povídáme přehled

Mami, tati, jak si spolu povídáme
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273831/bmid_mami-tati-jak-si-spolu-povidame-L7d-273831.jpg 4 1 1

Jak vnímat přirozeným způsobem děti i dospělé. Kniha je psána očima dítěte, je nabídkou jak přistupovat k dětem, k sobě i ostatním, abychom uviděli přirozenou podstatu člověka a to nejlepší v něm. Je určena dětem, rodičům, prarodičům, učitelům, dospělým, školám všech stupňů, poradnám… všem, kteří mají zájem navrátit se k přirozenému příjemnému způsobu života, ke svým kořenům.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mami, tati, jak si spolu povídáme. Přihlašte se a napište ho.

eliska2106
27.10.2020 4 z 5

Kniha nastiňuje, čemu se věnovat ve výchově a čemu se naopak vyhnout. I když se neztotožňuji se vším, text je vesměs inspirativní. Hodně se mi líbí, že u každé kapitoly najdeme seznam tipů na další literaturu, zabývající se podobnou problematikou. Oceňuji také nápady na otázky, které můžou děti malovat nebo si s nimi o tom můžeme jen tak povídat a že je kniha svázaná kroužkovou vazkou, takže se dá do ní pohodlně malovat nebo z ní kopírovat, aniž by se rozsypal hřbet :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mami, tati, jak si spolu povídáme v seznamech

Autorovy knížky

2015  80%Mami, tati, jak si spolu povídáme