Tanec Maora přehled

Tanec Maora
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247794/mid_tanec-maora-247794.jpg 4 56 56

Maor série

Po příjezdu na Nový Zéland trápí Sinu noc co noc podivný sen, v němž se jí zjevuje záhadný Maor. Její dovolená se mění v noční můru. Chce jí snad někdo ublížit a muž ve snu se ji snaží varovat? A co má znamenat ta fotografie ženy, která je jí tak neskutečně podobná? Nezbude než začít hledat pravdu…

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Alpress

Der Tanz Des Maori Roman, 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tanec Maora. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (17)

martiline
12.06.2020 5 z 5

Nejdříve jsem přečetla 2. díl - Zpěv Maora. Kniha se mi velmi líbila a když jsem zjistila, že k ní existuje 1. díl, honem jsem se pustila do čtení Tanec Maora. Krásné čtení. Vlastně mi přišlo do souvislosti vše, co bylo řečeno v druhém díle. Není těžké se vcítit do novozélandské přírody ... moc dobře se čte. Doporučuji.

broskev28
04.12.2019 3 z 5

Po zhruba 100 stranách jsem uvažovala, že knihu odložím, protože na červenou knihovnu jsem nějak neměla náladu. Ale potom se situace změnila a já potřebovala vypnout, takže jsem byla naopak za jednoduchý příběh typu padouch nebo hrdina docela vděčná.
Myslím, že v rámci žánru šlo o slušně odvedenou práci, takže proč ne?

Pavlaj
24.11.2019 3 z 5

Na příběh z Nového Zélandu jsem se těšila, ale nějak mě to nechytlo. Takové povrchní, nezáživné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tanec Maora v seznamech

v Právě čtených1x