Margaret Raven přehled

Margaret Raven
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352265/bmid_margaret-raven-Z7b-352265.jpg 4 8 8

Jej smrťou sa to malo skončiť. Omyl, jej smrťou sa všetko len začalo. Čo ak všetko čo sa deje, nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Neveríš v nadprirodzeno? Trpko to oľutuješ! Možno to nebola smrť z vlastnej vôle, možno to bola vôľa niekoho... záhadného. Niekoho, kto by existovať nemal a predsa tu je. O to zložitejšie sa vám hľadá pravda, ak je vaše svetlo zahalené v tme. Zrak vie veľa napovedať, ale keď nie je... pátranie po pravde občas poriadne zabolí. Strata ako taká je bolestná sama o sebe, no presvedčenie o opaku pravdy vás môže priviesť do záhuby.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Margaret Raven. Přihlašte se a napište ho.

Lord_Valmont
17.01.2018 5 z 5

Kniha na mňa zapôsobila už od prvej strany. Je fajn, že príbeh nestojí na jednom mieste, neobsahuje nudné a nezáživné pasáže. Každopádne sa teším na pokračovanie :-)

LMFantasy
28.09.2017 4 z 5

Knihu som dostala k recenzii a mňa osobne zaujala už anotácia. Mysteriózne príbehy ja môžem a kniha ma nesklamala. Veľmi pútavá, plná záhad a zvratov, ale možno troška až moc. Charaktery nemali možnosť poriadne sa ukázať a v takom zahustení i niektoré scény vyzneli nedokončene. Postupne som v tom mala tak trocha chaos, ale nič katastrofálne.
Miestami som nemala čas všetko naplno precítiť, ale kniha má dobrý námet a autorka to poňala zaujímavo, a snáď i trocha netradične, čo na mňa pôsobilo osviežujúco :)
Celkovo to má slušný potenciál a ak by bola vydaná i rozšírená verzia príbehu, tak by som do nej investovala. No na teraz dúfam, že si dá autorka v pokračovaní trocha načas a venuje tomu aspoň 2x toľko priestoru, ako tomu bolo v prvom diely. Tých 189 stránok bolo na také množstvo udalostí a zmien málo :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Margaret Raven v seznamech

pro mládež