Marija s Palinou na konci storočia přehled

Marija s Palinou na konci storočia
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383037/bmid_marija-s-palinou-na-konci-storocia-h6x-383037.jpg 4 77 77

Popis knihy zde zatím bohužel není...

Literatura světová Romány
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Marija z polynom u kinci stolittja, 1988

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Marija s Palinou na konci storočia. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (28)

Tinka309
23.07.2024

Tragédie, která asi nemohla uniknout živé duši a postihla spoustu z těch, které známe....Již jsem se s příběhem setkala dřív a četla o bublině, ve které byla snaha situaci ututlat. Velmi mě chytil za srdce seriál, který byl o události natočen a je opravdu skvěle zpracovaný. Nicméně tato kniha mě zasáhla asi nejvíc....Vůbec jsem nečekala tak hnusně strohý výklad a nic netušící lidi a zapírající tušící lidi. No nic, co by se mi líbilo...
Musím ale říct, že se mi kniha nečetla pěkně. Líčení celé situace se podle mne dá napsat poutavěji, kór když mám takto, sám o sobě, děsivý příběh.

Filomena1961
01.03.2024 4 z 5

Tragédie, která se udála v roce 1986 a kterou mnozí z nás zažili. Měla nedozírné následky na životy lidí, i když člověk nebyl zrovna v centru dění. Bohužel bezprostředním tajením celé situace bylo vše ještě horší. Jeden vědec přes atomovou energii tehdy prohlásil - v Evropě i za dvacet let se budou lidé stále setkávat s následky Černobylu. Autor detailně zmapoval situaci a poskytl nám svědectví, které i po dlouhé době stojí za to si přečíst.

EliskaD
14.12.2023 1 z 5

Kniha, která způsobila mojí několikaměsíční čtenářskou krizi. Pro mě naprosto nečtivým způsobem zpracované téma.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Marija s Palinou na konci storočia v seznamech

v Právě čtených2x