Známky života přehled

Známky života
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336424/mid_znamky-zivota-eUg-336424.jpg 4 313 313

Marissa Blumenthalová série

< 2. díl

Detská lekárka Marissa Blumenthalová sa šťastne vydá a ako väčšina žien začne po čase uvažovať o dieťati.Čoskoro však zistí,že jediný spôsob ako môže splniť svoje želanie je umelé oplodnenie.Spolu s manželom sa rozhodnú pre tento krok,nik z nich však netuší,že tým uvedú do pohybu reťaz dramatických a často tragických udalostí.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Vital Signs , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Známky života. Přihlašte se a napište ho.

Boruvka22
29.09.2023 3 z 5

Knihu jsem si vybrala na základě obálky, očekávala jsem, že jedna z hlavních postav bude muslimka a ono nic. Žádná muslimka tam nebyla a ani se to neodehrávalo v Arabských zemí, proto vůbec nechápu, jak mohli zvolit tuhle obálku, ale budiž. Ze začátku jsem to četla jedním dechem, problémy s početím a upadající manželství. Jenže pak se to začlo ubírat úplně jiným směrem, než bych čekala a začínalo to být celé přitažené za vlasy. Posledních 30 stránek jsem trpěla a chtěla ať už to konečně skončí. Škoda, slibní začátek a zbytek hoodně nic moc.

Zlatinka.Emilly
10.03.2023 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale ten konec byl trochu chaotický a vlastně jsem ani pořádně nepochopila pointu. JInak jsem ale četla jedním dechem, Cookův styl psaní mě velmi vyhovuje. Ráda si od něj přečtu nějaké jiné knihy.

kulatina
10.07.2021 3 z 5

Uf, konečně jsem přečetla. Chtěla jsem příjemný příběh z lékařského prostředí, autora jsem neznala. Začátek byl velmi slibný, po čtvrtině knihy se však příběh otočil do gangsterské podoby, v hlavní roli "vražda, smrt, zabití" a to navic v prostředí Číny. Z románu se stala detektivka, a to me přestalo bavit. Posledních 200 stran bylo pro mě utrpení. Bylo lékařsky mimo mísu a nebavilo mě to.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Známky života v seznamech

v Právě čtených1x