Meduňka přehled

Meduňka
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306456/bmid_medunka-S59-306456.jpg 4 22 22

Půvabná knížka pro nejmenší děti na první pohled upoutá obálkou s 3D efektem a poetickými ilustracemi, které spolu s hřejivým příběhem vytvářejí téměř snovou atmosféru. Meduňka, která si ráda hraje venku, nedbá maminčiných rad, aby na slunci nosila klobouček. A tak jednoho letního dne, když na sluníčku usne v trávě… Copak se přihodí? Proč sladká vůně medu způsobí, že jsou náhle všude motýli?… Kniha vychází dvojjazyčně – nabízí paralelní text v češtině a v angličtině.... celý text

Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Knižní klub

Dolce miele

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Meduňka. Přihlašte se a napište ho.

eva3992
18.02.2024 5 z 5

Meduňka je malá holčička, která neposlouchá maminku a nenosí klobouček proti slunci. Co se stane, když ho zase jednou odloží?

Dvojjazyčná kniha, kdy je text jak v češtině, tak i v angličtině.

Tuto knížku jsem našla v knihobudce, kde mě okamžitě zaujala díky svým nádherným ilustracím. Textu je zde opravdu skromně, ale samotný příběh je kouzelný. Krásné ilustrace umocňují atmosféru a s knížkou mi bylo opravdu dobře. Má dcera uvítala text v angličtině.

Toto je přesně ta kniha, kterou si budete prohlížet spolu s dětmi a budete si společně o ní povídat a na dívku Meduňku si nejednou vzpomenete, i když zrovna nebudete knížku číst.

Bustedka
31.03.2022 4 z 5

Dětské knihy hodnotím hlavně z pohledu mých dětí. Příběh Meduňky z medu je zvláštní, anglický jazyk je sice bonus, ale oceníme to asi až za pár let, ilustrace jsou ale nádherné. Dcera ten příběh miluje.

Litocha
21.09.2019 3 z 5

Knížka mě zvlášť nezaujala. Jednoduchoučký příběh, krásné ilustrace. Ale ta 3D obálka mě neoslovila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Meduňka v seznamech

v dalších seznamech3x