Medveď Wrr: Po prečítaní zavrieť! přehled

Medveď Wrr: Po prečítaní zavrieť!
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344364/bmid_medved-wrr-po-precitani-zavriet-JQO-344364.jpg 4 99 99

Poznáte pocit, keď sa začítate do knihy a jej príbeh vás úplne pohltí? Tak presne toto sa stalo aj medveďovi Wrr. A to doslova! V otlčenej škatuli od topánok sa dostane do zdanlivo opustenej továrne, v ktorej vznikajú knihy. Áno, úplne všetky knihy, ktorých máte doma plné police. Keď sa do jednej z nich začíta, kniha ho vtiahne do deja a stáva sa súčasťou jej príbehu. Stretne sa s pirátskou bandou na čele so skúseným kapitánom Crabsonom. Ten sa plaví naprieč knihami, v príbehoch ktorých hľadá ukryté súčiastky z rozbitého stroja na výrobu kníh. Jeho cieľ je jediný – získať nad strojom moc a podmaniť si celý knižný svet! Podarí sa medveďovi Wrr prekaziť jeho zákerný plán?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Medveď Wrr: Po prečítaní zavrieť!. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (30)

JointlieKat94
22.09.2024 3 z 5

Až teď, když jsem knihu dala na prodej, jsem se rozhodla ji přečíst. Já ostuda.

Každopádně, byla to rychlovka. Ale tak hezká, že mít děti, možná bych více ocenila, kdyby byla o něco delší. Má tak krásné obrázky, nemohla jsem se vynadívat, ale je prostě kraťoučká, jakoby osekaná, a to mi přijde škoda. Jinak příběh byl hezký. Líbilo se mi. Být to delší, asi by dostala i plný počet.

Jančislava
21.01.2023 3 z 5

Na knize se nám se synem (skoro 6let) nejvíce líbí obrázky a pak poštovní holub. Knihu máme už rok a četli ji 3x,což je vidět, že ho příliš nezaujala a ani mě. Celé je to pak nějak moc osekane.

Jane007
24.06.2022 5 z 5

Upřímně musím říct, že jsem od knížky neměla vůbec žádná očekávání, ani mě nelákala. Nakonec jsem dala na doporučení kamarádky a nelituju. Originální krásný příběh, milé obrázky a ještě ke všemu turbo dítě sedělo jako přibité. Doporučuji

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Medveď Wrr: Po prečítaní zavrieť! v seznamech

v dalších seznamech3x