Medvedík v záhrade přehled

Medvedík v záhrade
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439385/bmid_medvedik-v-zahrade-9qJ-439385.jpg 5 10 10

V lete v záhrade zrejú jahody. Medvedík sa o ne dobre stará. Sú červené a sladké. Uf, to je ale teplo! Kde je medvedíkov klobúk? A kto mu zjedol mrkvu? Vydaj sa s medvedíkom a jeho kamarátom zajacom do záhrady. Zažiješ s nimi kopu zábavy! Vďaka zázračnému ťahadlu sa ti obrázky budú meniť priamo pred očami.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Medvedík v záhrade. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (5)

lulucinax
01.08.2024 5 z 5

Sérii s tímto medvídkem máme rádi, ještě nám chybí jedna kniha - Medvídek na farmě. Tyto knížky jsou pro nejmenší, mají málo textu, líbivé ilustrace a i tento obsahuje vtipný příběh.
Při posunutí táhla na každé straně se obrázek promění. Jen při opakovaném a nešetrném používání se ohne a už to nejde tak dobře.

Péťa Z.
06.12.2023 4 z 5

Četla jsem dcerce u kamarádky. Knížka je milá, ale okénka od malé sousedky teda vůbec nevydržela její zřejmě nešetrné zacházení. U nás doma takhle knížky nikdy netrpěly. :-) A to máme dokonce jiný díl, který má stejný systém posuvných okének... Nicméně bych knížku doporučila živějším dětem tak od tří/čtyř let.

bibi.r
07.03.2023 5 z 5

Knížka s posuvnými okénky pro nejmenší čtenáře.
Hezké, milé a vtipné ilustrace :).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Medvedík v záhrade v seznamech

v dalších seznamech1x