Když zaklepe mrtvý přehled

Když zaklepe mrtvý
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318371/bmid_kdyz-zaklepe-mrtvy-r36-318371.jpg 4 70 70

Mezi řádky série

Fantasy série o Tommym Taylorovi je jednou z největších událostí nového tisíciletí. A teď, celé roky po vydání posledního dílu, se zmizelý tvůrce (mnohými považovaný za mrtvého) vynořil s novou knihou. Jenže je tu jeden drobný problém. Tahle kniha je podvrh, který má za cíl zničit autora a jeho největší výtvor – skutečného Toma Taylora.... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

Dead Man´s Knock , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Když zaklepe mrtvý. Přihlašte se a napište ho.

Ronnie68
17.09.2022 4 z 5

Přečteno během pár hodin ... zase trochu jiné a příběh se dále posouvá... jedna kapitola byla ve stylu gamebooku - vyber cestu a sleduj co se bude s postavou dít ... to mi připadalo daleko lepší než předchozí díl... tak uvidím jaké bude pokračování..

Atlantis
16.05.2022 3 z 5

Třetí díl mi úplně nesedl. Už je těch tajemství prostě moc a odpovědi téměř nulové. Uprostřed komiksu je pokus o gamebook, který ale ze své podstaty nemůže fungovat. Jakmile se totiž dostanete k výsledku, se kterým autoři nechtějí pokračovat, musíte jet odznova. Takže škoda, ale zbytečné. Chyběly mi narážky na známá literární díla jako v předešlých dílech a vlastně jsem se asi i nudil. Škoda. Dám si od této série chvíli pauzu, třeba ji pak lépe ocením.

Knišíl
29.11.2021 4 z 5

Jak zde píšou již mnozí, gamebook o původu Lizzie byl zajímavým zpestřením vyprávěcí formy. Mezi řádky jsou postmoderním příběhem, a postmodernita, ač se to zdá paradoxní, sice tvrdí, že velký narativy neexistují a že jsou jen malé mikropříběhy, přitom ale zapomíná, že právě toto je její velký narativ, narativ, který z roztroušených příběhů, které se lepí dohromady, vytváří nový velký narativ, a ono to v případě Mezi řádky dává i smysl. Zajímavý počin a rozhodně zůstávám na drátě. Je to komiks pro čtenáře, a proto mu mnohé možná odpustím. Není to O'Barrova Vrána ani Burnsova Black hole, které samotné vynikají uzavřeností příběhu a jasnou uměleckou jednotou, ale to přece nevadí, Mezi řádky je celkem dlouhý seriál, a já si na finální hodnocení počkám až na závěrečný díl. Zatím mě nehledejte. Jedu do Nantucketu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Když zaklepe mrtvý v seznamech

v dalších seznamech1x

komiksy Vertigo Comics