Míček Flíček přehled

Míček Flíček
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520612/bmid_micek-flicek-64d26c93eddea.jpg 4 56 56

Je vám smutno? Pořiďte si míček! Ten z našeho příběhu ovšem není ledajaký. To takhle jeden dědeček s babičkou žili hezký život, ale pořád jim něco scházelo. Až jim jednou, přímo z nebe – vlastně oknem – přiletěl do pokoje míček. Byl hezký, hlaďounký, kulaťoučký, baculatý a vůbec povedený, a tak si ho pojmenovali. Dali mu jméno Flíček. Jenomže míček Flíček se zalíbil taky draku Mrakovi, a ten ho unesl. Dědeček s babičkou ho dlouho, předlouho hledali a poprosili o pomoc i strašáka Pašáka, psíčka Pantoflíčka a ptáčka Jarabáčka. Podařilo se jim ho najít? Přečtěte si to v knize s původními ilustracemi Ondřeje Sekory.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Míček Flíček. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (18)

Lienilda
11.09.2024 3 z 5

Nechápu jak mně, dětskému knihomolovi, mohla tato kniha uniknout. Dostalo se ke mně vydání z 90. let až teď v dospělosti. Bohužel ho moc nepochválím, dost překlepů, nevhodná slova. Doufám, že pozdější vydání se těchto neduhů zbavilo.
Příběh jako takový dobrý, obrázky Ondřeje Sekory super, písnička dědečka a babičky chytlavá, na foukání proti dráčatům a draku Mrakovi se přidaly i děti.

Pružinka
25.09.2022 5 z 5

Krásná knížečka! Doporučuju, je to vtipné a čtivé.

Hakate
23.08.2022 4 z 5

Další z knih mého dětství, pěkné ilustrace.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Míček Flíček v seznamech

v Právě čtených2x