Mimozemšťania z Roswellu přehled

Mimozemšťania z Roswellu
https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73224/bmid_mimozemstania-z-roswellu-G5N-73224.jpg 4 6 6

Johannes von Buttlar strávil niekoľko mesiacov v Novom Mexiku, aby priamo na mieste pátral po dramatickej udalosti zo 4. júla 1947, ktorá sa odohrala v blízkosti amerického mestečka Roswell v štáte Nové Mexiko. Zrútil sa tu neznámy lietajúci objekt. V jeho vraku boli štyria členovia posádky mŕtvi a piaty pravdepodobne ešte živý. Správu o nehode najskôr oficiálne zverejnili, ale krátko nato Pentagon vo Washingtone vydal prísny zákaz zverejňovať o tomto prípade ďalšie podrobnosti. Rozhovory s množstvom svedkov, väčšinou s dôstojníkmi vysokých hodností, priviedli autora na stopu najväčšieho sprisahania v dejinách americkej armády. Za hustou sieťou lží a podvodov sa skrýva skutočne neuveriteľné tajomstvo.... celý text

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Die Ausserirdischen von Roswell, 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mimozemšťania z Roswellu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

minirock
18.01.2012 3 z 5

Moje očekávání, že si přečtu o tomto fenoménu něco nového, se nenaplnilo. Ono taky co psát nového o tomto více jak šedesát let starém případu, když všechny dokumenty jsou ještě buď přísně tajné, nebo zničené. Svědectví pamětníků jsou zajímavá, ale je jich každým rokem méně. Autor shrnul známá fakta a osobně navštívil místa údajných havárií UFO. Dozví se vůbec svět někdy pravdu o tom co se v Roswellu stalo ?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mimozemšťania z Roswellu v seznamech