Modlitebná kniha poutnická k Panně Marii Celenské, k Nejsvětější Trojici a k Panně Marii Táfelské přehled

nehodnoceno
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337007/bmid_modlitebna-kniha-poutnicka-k-panne--A3A-337007.jpg 0 0 0

Modlitební kniha pro jihočeské poutníky do Mariazell a na další poutní místa, překlad a úprava podle rakouské kníhy P. Gablera ze St. Polten. Pobožnosti pro každý den putování (sv. Andělé strážní, sv. Václav, sv. Florián, sv. Antonín Pad., sv. Josef, sv. Anna). Pobožnost ke 13 oltářům v Mariazell. Pobožnost k Panně Marii Taferlské.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Modlitebná kniha poutnická k Panně Marii Celenské, k Nejsvětější Trojici a k Panně Marii Táfelské. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Modlitebná kniha poutnická k Panně Marii Celenské, k Nejsvětější Trojici a k Panně Marii Táfelské v seznamech

Karel Müller
česká, 1823 - 1900
1875  0%Krátké děje české
1862  0%Modlitebná kniha poutnická
1862  0%Modlitebná kniha poutnická k Panně Marii Celenské, k Nejsvětější Trojici a k Panně Marii Táfelské
1853  0%Na víru obrácená židovka
1864  0%Dítě, zacházej dobře se zvířaty