Příliv přehled

Příliv
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15486/bmid_priliv-pmN-15486.jpg 4 97 97

Montgomeryovi série

Hrdinkou románu Příliv je typická moderní velkoměstská dívka Fiona Burkehalterová, která pracuje jako úspěšná a nápaditá manažerka. Znenadání se ocitne namísto v New Yorku uprostřed divoké floridské přírody. Vyslal ji tam její šéf na přání svého klienta Roye Hudsona. Nečekané dobrodružství se ještě zkomplikuje tím, že jeden z Fioniných společníků je nalezen mrtev. Fiona s Royem se dají neuváženě na útěk před zákonem, což jim sice přinese problémy, ale o to více se tak navzájem sblíží. Knížka opět strhne čtenáře dokonalou směsí romantiky, napětí a humoru. Příběh vyznívá jako splněný sen pro všechny, kteří věří v osudové setkání a lásku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

High Tide, 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příliv. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (12)

pip11
19.08.2022 5 z 5

Naprosto oddechový příběh, plný nečekaných událostí, zvratů a vtipných situací. Byla to dobrá, dobrodružná a zábavná jednohubka.

munka
05.02.2021 3 z 5

Tak trochu zo všetkého. Dobrodružstvo, romantika a kriminálna zápletka. V celku tvoria celkom zaujímavý príbeh, aj keď v niektorých pasážach trochu prekombinovaný.

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Ušlo to

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Příliv v seznamech

v dalších seznamech1x