Komu možno veriť přehled

Komu možno veriť
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345159/bmid_komu-mozno-verit-sRE-345159.jpg 4 150 150

Morgan Vineová série

Morgan Vinová snívala o kariére veľkej novinárky, ale osud chcel inak. Na vysokej škole otehotnela a vychovala dcéru Lissu, ale manželstvo skrachovalo. Namiesto veľkej žurnalistiky sa teraz živí upratovaním domov zbohatlíkov a žije sama v plážovom bungalove. Osemnásťročná Lissa si lepšie rozumie s otcom a jeho extravagantnou partnerkou. Matku navštívi práve v čase, keď verejnosť ostro sleduje odvolací proces s Dannym Kilcannonom, matkinou detskou láskou. Usvedčili ho z vraždy jeho nevlastnej štrnásťročnej dcéry, čo Morgan považuje za justičný omyl a obetavo sa angažuje za jeho prepustenie. Súd napokon Dannyho oslobodí. Morgan potajomky dúfa v obnovenie starého romantického vzťahu a aj Lissa príťažlivému Dannymu začína dôverovať. Lenže o niekoľko dní krásne dievča bez stopy zmizne. Kto a najmä prečo má záujem o ututlanie zločinu? Majú spomienky z detstva aj po rokoch význam? Komu možno veriť? Boj o čas a dôveru sa začína.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Without Trace, 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Komu možno veriť. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (47)

veronika4001
03.09.2024 5 z 5

Čtenářský koutek s vězni?
Výborná myšlenka.
Příběh se vám postupně dostává pod kůži, pochyby, které jsou zatím nevyvratitelné se rozprostírají ve své velikosti do všech myšlenek a za nimi se nachází otazník.
Co jeho počínání, to otázka.
Pochybnosti rozpolcují všechno konání, jsou důvodem, proč nejednat přirozeně, ale každý úkon si promyslet. Pochybnosti svazují, omezují a ...přetrvávají. Kapou jed do života, je nezbytné je rozptýlit.
Zpočátku jsem mu věřila, ale tím, jak se snažil mít svůj život a přijít jen, když potřebuje pomoci od policie, začalo to jít z kopce.
A pořád ten novinář.
Danny mě s Lissou zklamal.
S Morgan o ní mluvil tak seriózně a nakonec podlehne. Morgan jednu chvíli nechápu.
Ten pocit, že vás někdo pozoruje...
Vrátka pochybností se otevírají a zvětšují průzor k pravdě.
Danny začíná být čím dál otevřenější, ale zároveň záhadnější.
Věřit nebo nevěřit? Je to těžké rozhodování.
Znám ho, ale ... Od té doby se hodně změnil. Vlastně ho neznám.
Spolupráce s policií měla být už dříve, alespoň by se Morgan o něco dříve posunula...
Oddělovat fakta od pocitů.
Cui bono?
Je rozdíl mezi tím, co si lidé myslí a co je skutečnost.
Kniha se čte velice rychle hlavně kvůli přímé řeči v již tak krátkých kapitolách a kvůli cestám, jakými se hlavní hrdinka ubírá k řešení.
Nevěř mu.
...Komu vlastně můžeme věřit?
Je to příběh postavený na důvěře.
Závěr? Komplikovaný.
Je to jízda a já knihu doporučuji.

Olous1
04.08.2024 4 z 5

Kniha se mi líbila, dobrý začátek i konec. Určitě doporučuji všem. Kapitoly celkem krátké, takže to utíkalo.80%.

DaBuco
11.06.2024 5 z 5

Knihu ani autora jsem neznal, ale když jsem se začetl do prvních stránek byl jsem mile překvapený. Výborný psychothriller se vším všudy.

„Dodržuj všechny pravidla, přijdeš o všechnu zábavu…“

02.11.2017

Kniha Komu možno veriť v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech3x