Most do bezpečí aneb Pěstounská péče na přechodnou dobu zblízka přehled

nehodnoceno
Most do bezpečí aneb Pěstounská péče na přechodnou dobu zblízka
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500040/bmid_most-do-bezpeci-aneb-pestounska-pec-pkK-500040.jpeg 0 0 0

Kniha Most do bezpečí je odborná publikace na pomezí oborů psychologie a sociální práce. Zabývá se aktuálním tématem pěstounské péče na přechodnou (PPPD) dobu a jejího potenciálu působit terapeuticky na děti, které do ní přicházejí ve stavu akutního traumatu. Prezentuje výsledky kvalitativního výzkumu, který zjišťoval, nakolik je tento potenciál v systému PPPD v česku uskutečnitelný a poukazuje na šedá místa, která systém zatím nedokázal ošetřit. Kniha se také věnuje aplikaci výzkumných zjištění do praxe a zdůrazňuje hlavní smysl PPPD a celého systému náhradní rodinné péče. Je cílena na odborníky pohybující se v oblasti náhradní rodinné péče a na ty, kteří s tématem NRP vstupují v rámci své profese do kontaktu. Taktéž je vhodná pro zájemce o náhradní rodičovství. Kniha zpracovává témata terapeutického rodičovství v PPPD, komplexního vývojového traumatu u dětí v PPPD, fungování systému PPPD v českých podmínkách, či potřeb aktérů v PPPD. Upozorňuje na zásadní momenty naší vlastní praxe s touto profesí a nastavuje jí zrcadlo.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Most do bezpečí aneb Pěstounská péče na přechodnou dobu zblízka. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Most do bezpečí aneb Pěstounská péče na přechodnou dobu zblízka v seznamech

v Právě čtených1x

Autorovy knížky