Můj báječný život přehled

Můj báječný život
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397506/bmid_muj-bajecny-zivot-tP2-397506.jpg 3 17 17

Podtitul: O lásce. O sexu. O mužích. O kamarádkách. Prostě o životě. MODERNÍ ROMÁN V MIKROKAPITOLÁCH. Dva roky Katka Etrychová poslouchala strasti a slasti ze životů svých kamarádek, až se rozhodla udělat z nich knížku. A tak se zrodil humorně a lehce cynicky pojatý román v mikrokapitolách, který představuje každodenní trable sedmi třicátnic. A jde až na dřeň. Přečtete si příběhy o tom, jaké to je, když jste žena, máte na krku věk, který začíná trojkou, manžela, současného milence, bývalého milence, dítě, senilní tchyni, korporaci, šéfa kreténa, zálibu v návštěvách swingers party. A tak podobně. Všechny historky se doopravdy staly! Román Můj báječný život není k dostání v běžné knižní distribuci.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Můj báječný život. Přihlašte se a napište ho.

fes
03.08.2022 odpad!

orson - Logicky to byly samozřejmě účelové profily jedné a té samé osoby, podle všeho zneuctěně se cítící autorky.

orson
15.07.2022

Je zajímavé, že profily, které daly této knize 5 hvězdiček hodnotili jen tuto jedinou knihu (případně pár dalších v ten samý jedinný den). Tohle zavání fake profily :)))

Darinka.Makova
14.04.2019 5 z 5

Dostala jsem k Vánocům, přečetla teď. Strašně príma čtení, zasmála jsem se. Pro maminku-třicátnici, která nemá moc času, skvělý koncept!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Můj báječný život v seznamech

Autorovy knížky

2018  64%Můj báječný život