Zapomenutý polibek přehled

Zapomenutý polibek
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530482/bmid_zapomenuty-polibek-65aa3eb868ffa.png 4 2 2

Můj první polibek série

Zapomenout na svou minulost, na vše, co vám doposud dělalo radost a bylo každodenní součástí vašeho života, je děsivá představa. Přesto ale stačí pouhých pár vteřin a člověku se může změnit celý život. Probudíte se na neznámém místě, s neznámou bolestí sužující vaše tělo a spoustou otázek na jazyku. Odpovědět na zdánlivě jednoduchou otázku, jaké je vaše jméno, ale i pouhé mrkání a posazení se zdá jako nadlidský úkol. A k tomu vám v mysli neustále vyskakují mlhavé vzpomínky na neznámého člověka. Snažíte se rozvzpomenout, co se stalo, proč jste se ocitli na tom neznámém, až příliš sterilním a cizím místě. Ale jediné, co jste schopni vnímat, je to, jak se k vám onen neznámý sklání, svírá vás ve své náruči a krade si pro sebe váš úplně první polibek. Představa je to více než děsivá. Ale ne nemožná...... celý text

Povídky
Vydáno: ekniha , Kontrast

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zapomenutý polibek. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Niu
18.09.2024 5 z 5

Moc pěkná ilustrace na obálce. Příběh byl takový zajímavý, škoda jen, že se nechal tak snadno odradit - připadá mi to jako evergreen dnešní doby - snadnější odejít, než se pokusit jít do větší hloubky (myslím teď ve vztazích lidí). Úplně jsem cítila tu její bezmoc. Jen je nutné mluvit, byť by to mělo vyznít pitomě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zapomenutý polibek v seznamech

Autorovy knížky