Můj světový šach přehled

Můj světový šach
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358826/bmid_muj-svetovy-sach-UQW-358826.jpg 5 3 3

David Navara, nar. 1985, hráč širší šachové špičky, bývá považován za zázračné dítě. Velmistrem byl v necelých 17 letech, českou jedničkou se stal v roce 2003. Tato kniha Davida Navary volně navazuje na jeho první knihu Můj šachový svět z roku 2015 a přináší 13+2 partie s jeho vlastními podrobnými komentáři, které sehrál proti hráčům úplné světové špičky v letech 2012-2016. V knize jsou vyhrané, prohrané i remízové partie, jeho soupeři jsou Nakamura, So, Vachier-Lagrave a další. Všechny partie jsou Davidem podrobně komentované, doplněné vzpomínkami a zážitky z turnajů, zápasů a olympiád, kde se ty partie hrály. Kvalitní lesklý papír, asi 35 fotografií, na konci index partií.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Můj světový šach. Přihlašte se a napište ho.

Blue
24.02.2022 5 z 5

Vedle interesantních partií oceňuju zejména autorův smysl pro humor.

Lucienka
09.09.2019 5 z 5

Náročnější než první díl "Můj šachový svět", který jsem doporučovala všem. Zde by byl nováček a nebo nešachista zahlcen množstvím variant a proto doporučuji především pro šachisty "starší a pokročilé" :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Můj světový šach v seznamech

šachy

David Navara