Muži: Návod k použití přehled

Muži: Návod k použití
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206784/bmid_muzi-navod-k-pouziti-206784.jpg 3 27 27

Sbírka těch nejlepších a nejméně politicky korektních citátů o mužích od královny bonmotů. „Muži: nemůžeme žít bez nich – ani je pohřbít pod terasu, protože sousedé by si mohli něčeho všimnout.“ Kathy Letteová shromáždila v tomto ironickém průvodci svoje nejjiskřivější vtípky a slovní hříčky o mužích. Čeká nás ničivá porce humoru a větší než malé množství nestydatosti. Autorka nabízí praktické rady („Když chce snídani do postele, řekněte mu, ať spí v kuchyni.“), nenapodobitelný a osobitý přístup k věčnému boji obou pohlaví („Je statisticky dokázáno, že sto procent rozvodů začíná sňatkem.“) a trefné postřehy týkající se silnějších protějšků („Všichni muži se považují za bohy. Jejich manželky jsou bohužel ateistky.“) Dokonalý dárek pro ženy, které si neberou servítky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Muži: Návod k použití. Přihlašte se a napište ho.

MagdaFish
26.07.2019 2 z 5

Nuda. Několik bonmotů je vtipných, ale zbytek je bezbřehá nuda.

Hanuja
05.04.2018 3 z 5

Knihu jsem stěží dočetla, ale je dosti útlá. Občas jsem se u ní i zasmála. Jsou to spíš rádoby vtipné glosy o mužích. Knížka mne jinak vůbec ničím nezaujala.

LivN
28.01.2018 2 z 5

Čekala jsem od knihy víc. Obal je velice lákavý a anotace taky ,ale byla jsem ráda,že jsem knihu vůbec dočetla a těšila se až začnu číst něco normálního.

Knižní novinky (25. 4. - 2. 5.)

25.04.2014

Kniha Muži: Návod k použití v seznamech