My Cooking Diary přehled

My Cooking Diary https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361479/bmid_my-cooking-diary-Xcz-361479.jpg 4 102 102

Obsah a koncept kuchařky vychází z food blogu My Cooking Diary. V kuchařce najdete 90 receptů, které vám poskytnou inspiraci od rána do večera na jeden měsíc. Navíc je na začátku 10 základních receptů, které se vám budou hodit pro tvorbu těch ostatních. Kniha je rozdělena na čtyři kapitoly a ve třech hlavních najdete recepty na 30 snídaní, 30 obědů a 30 večeří.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize My Cooking Diary. Přihlašte se a napište ho.

Gaeberys
17.11.2021 2 z 5

Hodně mi vadí nespisovnost, jakou je kuchařka psaná, prakticky mě to ruší natolik, že o knihu pak ztratím zájem a v normálních případě by díky tomu rovnou letěla... Jenže když na obálce uvidíte prazdninovou kamarádku z dětství, nedá vám to a listujete...

Recepty - některé jsem zkusila a jsou fajn. Často však obsahují pro mě nepoužívané ingredience.
Shodou okolností byl hned první recept, který jsem zkusila (quiche), obšlehlý ze stránky, ze které ho peču už léta a nejraději, jen se nejmenuje cibulový, ale zde špenatový.
U kuchařek většinou uvítám nějaký nástřel časově náročnosti, zde mi chybí.
Na prolistování dobrá, ale nepotřebuji mít takové recepty stále při ruce.

MagdaLENKA89
04.08.2021 4 z 5

Krásné fotky a provedení, ale znám kuchařky s lepšími postupy.

michaela.97
23.06.2021 5 z 5

Kačí mám opravdu hodně ráda a sleduju ji na instagramu téměř každý den. Líbí se mi, že kuchařku vytvářela prakticky sama a je to na ní poznat! Je absolutně vymazlená do posledního detailu :) Líbí se mi nejen fotky v ní, ale i samotné recepty. Spousta z nich je základních, takže bych kuchařku doporučila i (nebo - spíš) začátečníkům, ale najde se v ní i kdokoli pokročilejší. Kuchařka je plná barev a napsaná je hovorovou češtinou, takže vám při procházení receptů přijde, že dostáváte recepty třeba od dobré kamarádky :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha My Cooking Diary v seznamech

v Právě čtených3x

kuchařky blogy avokádo zdravá výživa

2017  89%My Cooking Diary
2019  89%My Cooking Diary 2