Mystická zvířata přehled

Mystická zvířata
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309829/mid_mysticka-zvirata-P4W-309829.jpg 4 7 7

Vstupte do světa mystických zvířat, průvodkyní vám bude Jitka Sani, její andělé a zvířecí přátelé. Kniha vás seznámí s bohatými autorčinými zkušenostmi, jak za pomoci mystických zvířat obohatit své meditace. Každý z nás je jedinečný a má právo vytvořit si vlastní láskyplné obrazy a vtisknout jim život. Dále se dozvíte o symbolice jednotlivých zvířat a jejich vztahu k určitým lidským charakterům. Atmosféru knihy dotvářejí poutavé autorčiny ilustrace.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mystická zvířata. Přihlašte se a napište ho.

Daniela
12.03.2022 5 z 5

Pro mě nejkrásnější kniha, ještě ji nemám přečtenou, ale uchvátila mě, doporučuji všem.

sira
14.01.2018 4 z 5

Příjemná kniha, která nabízí další možnou cestu k našim zvířecím průvodcům. Z knihy čiší láska autorky ke zvířatům a obrázky jsou úplně snové. Touto oblastí se zabývám dlouho, takže nemám problém s odkazy na anděly, minulé životy apod. Pro někoho, kdo s touto oblastí začíná, může být kniha trošku plná informací, které si má dohledat, protože v ní nemá vysvětlení, ale proč ne:-)

Lucif
20.11.2016 3 z 5

nádherné obrázky :0*

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mystická zvířata v seznamech

v Právě čtených2x