Na dobré ráno - 365 povznášujúcich myšlienok na vedomý začiatok dňa přehled

Na dobré ráno - 365 povznášujúcich myšlienok na vedomý začiatok dňa
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440788/mid_na-dobre-rano-5kV-440788.jpg 5 1 1

Väčšina z nás začína svoje ráno čítaním tlače, sledovaním či počúvanímspráv alebo vybavovaním e-mailov, ale to nie je práve najlepší spôsob,ako odštartovať svoj deň.Kniha Na dobré ráno ponúka možnosť, ako začať deň s pokojnoua sústredenou mysľou. Oshov prístup je meditatívny a hlboký, stačí, keďsi každé ráno prečítate príslušnú pasáž, lebo už samotné jej čítanie jerozjímanie. Jeho slová nie sú súčasťou žiadnej teórie, ktorú treba prijaťalebo vyvrátiť; nevyžadujú od čitateľa, aby sa stal nasledovníkom aleboveriacim.V skutočnosti ani nie sú také dôležité samotné slová, ale skôr to, čosprostredkúvajú. Stačí sa na ne ráno naladiť a umožniť tak vášmu dňu,aby sa odvíjal vedome a harmonicky.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Citáty a přísloví Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Eastone Books

First in the Morning: 365 Uplifting Moments to Start the Day Consciously, 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na dobré ráno - 365 povznášujúcich myšlienok na vedomý začiatok dňa. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na dobré ráno - 365 povznášujúcich myšlienok na vedomý začiatok dňa v seznamech

v Právě čtených1x