Na dvou židlích přehled

Na dvou židlích
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211984/mid_na-dvou-zidlich-211984.jpg 3 125 125

Kniha fejetonů,za námět autorovi posloužila často politika a její čelní představitelé, ale také například manželství, rodina… Třiačtyřicet svižně napsaných fejetonů, jež zachycují lidskou rozmanitost od kojence třeba až po Milana Knížáka, tak neotřele a s humorem zrcadlí uplynulých dvanáct měsíců.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na dvou židlích. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (14)

loolee
24.10.2022 3 z 5

Fejetony pěkně vypointované. V průběhu jsem si párkrát hledala aktuální osudy některých aktérů, například Milana Knížáka. Opravdu se mi líbil fejeton Nebezpečí romantizujícího přístupu a pobavily mě možné názvy literárních cen a nanejvýš aktuální mi přijde Zeman na Vyšehrad! (věnec s černou stuhou - "Děkujeme, že jste definitivně odešel").

ondras666
12.06.2022 5 z 5

Nenáročná jednohubka, tak na hodinu čtení. Některé fejetony trefné a humorné, některé nudné.

Aleh
18.01.2020 4 z 5

Fejetony z Lidových novin, které zachycují naši společnost mezi léty 2002 a 2003. Typicky Vieweghovské, mohu-li to tak nazvat. Autor se věnuje tématům , které tehdy hýbaly politickou scénou v České republice s ironií a sarkasmem sobě vlastním. Kromě politiky jsou častým námětem také komplikované partnerské vztahy a rodinné problémy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na dvou židlích v seznamech

v Právě čtených1x