Na zabití přehled

Na zabití
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543165/bmid_na-zabiti.jpg 4 231 231

Cizím lidem se nikdy nesvěřujte se svými problémy. Úspěšný podnikatel Ted Severson, který zbohatl na internetových startupech, při čekání na odložený let z Londýna do Bostonu toto pravidlo poruší. Snad proto, že vypije příliš mnoho martini, anebo že je neznámá Lily, která se s ním dá do řeči v letištním baru, až příliš přitažlivá. Z nezávazné konverzace se vyklube důvěrná hra na pravdu a přiopilý Ted se svěří, že ho jeho manželka podvádí. Lily zcela vážně prohlásí, že někteří lidé si nezaslouží žít, a bude-li chtít, pomůže mu ženu zabít. Ted netuší, že Lily má své vlastní temné tajemství, a tak ve chvíli, kdy by to snad ještě šlo, před jejím návrhem necouvne…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: audiokniha , Audiotéka , Bookmedia

The Kind Worth Killing, 2015

Interpreti: Kristýna Kociánová , Kateřina Janečková , Martin Stránský , Petr Gelnar

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na zabití. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (66)

Abikk
12.07.2024 4 z 5

Poslouchala jsem jako audioknihu. Napínavý, zvraty nabitý psychothriller, který určitě stojí za pár hodin s nimi strávených :o)

Marcik7
01.01.2024 4 z 5

Nebylo to vůbec špatně, ale trochu tomu chyběl spád, takže za to ubírám hvězdičku.

Swissman
22.11.2023 5 z 5

Miluju antihrdiny. A tady jich je víc. A já jim fandil. Litoval je. Chápal i nechápal, tušil i předvídal, nechal se překvapit a nakonec jsem knihu zavřel s křivým úsměvem na rtech. Jasně, je to žánrovka, a existují knihy s hlubším posláním, ale mně stačí to poselství, které kniha předává: Nikdy nepodceňujte svou drahou polovičku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na zabití v seznamech

v Právě čtených2x