Napříč Asií z Moskvy do Bangkoku přehled

Napříč Asií z Moskvy do Bangkoku
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423720/bmid_napric-asii-z-moskvy-do-bangkoku-2zr-423720.jpg 5 28 28

Kniha Napříč Asií vypráví inspirativní a vizuálně silný příběh mladého páru na vysněné velké cestě. Vydejte se vstříc sedmiměsíčnímu dobrodružství na trase z Moskvy do Bangkoku. Legendární transsibiřská magistrála, divoké Mongolsko, svérázná etnika v Barmě. Jaké to je vyšlápnout si na 46 dnů dlouhý trek v Himálaji? Objevujte neznámý svět pohledem toulavého fotografa. Je to životní cesta za splněným snem.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Napříč Asií z Moskvy do Bangkoku. Přihlašte se a napište ho.

Swissman
28.12.2022 4 z 5

Kniha je opět plná krásných fotek, ale textově už mě tolik nebavila. Prvotina o Jižní Americe byla lepší.

vassovka
25.01.2022 5 z 5

Knihu jsem si koupila na festivalu s myšlenkou, že možná udělá radost jako vánoční dárek někomu. A udělala radost nejvíce mě:) příjemný formát kratších kapitol, vtipné vyprávění a ještě vtipnější komentáře Pavla dodávají cestopisu originalitu a oceňuji skromnost autora. Jediné mínus je nedostatečně množství fotek!!!! :( ale vše se do knihy vejít asi nemůže. Živé přednášky autora jsou skvělé a super vtipné. Už netrpělivě čekám na dotisk prvního cestopisu jižní Amerikou. Za mě 10 bludišťáků:)

Špacírník
28.01.2021 5 z 5

S velkou radostí hodnotím tuhle knihu nejvíce kladně. Pavel je rozený vypravěč a příběh podává nenásilně. Z četby vyzařuje pohoda, ačkoli je mi jasné, že na sedmimesicni cestě to kolikrát nebylo jednoduché. Krom textu chválím Pavla za fotografie, které dělají knihu tolik cennou. Pavla Svobodu považuji spolu s Petrem Juračkou za naše nejlepší české fotografy. A tahle kniha je snímky z cest doslova nadupaná. Jinými slovy, tahle je ideální dárek pro každého nadšeného cestovatele a v žádné knihovně by neměla chybět ????.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Napříč Asií z Moskvy do Bangkoku v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech2x

Rusko Mongolsko Asie hory a pohoří Barma cestopisy dobrodružství Nepál fotografické publikace české cestopisy

Pavel Svoboda
česká, 1985