Naši Němci díl 1. přehled

Naši Němci díl 1.
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429703/bmid_nasi-nemci-dIV-429703.jpg 5 7 7

Naši Němci série

První díl knižní trilogie "Naši" Němci obsahuje seznamy vysoce vyznamenaných vojáků Wehrmachtu narozených na území bývalého prvorepublikového Československa a Rakouska-Uherska. V tomto díle jsou na 280 stranách dokumentárně zaznamenány životopisy a vojenské kariéry všech nositelů Rytířského kříže, abecedně od A po K. Knihu doplňují velmi raritní obrázky a fotografie, přičemž mnohé nebyly dosud nikde zveřejněny.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Naši Němci díl 1.. Přihlašte se a napište ho.

Jochen77
07.12.2022 odpad!

Lidé, co psali komentáře přede mnou, nemohou být příčetní nebo o této problematice, z hlediska faktografe, faleristiky a obsahu, prostě nic nevědí. Kniha má vynikající fotografický materiál, ale to je všechno. Je zpracována na úrovni žáka prvního stupně, tolik hrubek, špatně zvolených malých a velkých písmen, chybějících liter, blbého skloňování a slov, jsem ještě nikde neviděl. Korektura prostě a jednoduše neproběhla, ostatně můžeme se dočíst, že jí dělala nějaká paní s Bc titulem..zřejmě ze zemědělské univerzity.
Popisky k fotkám taky velmi slabé, dost často s mylným hodnostním označením nebo špatným názvem vyznamenání.
Autor oslavuje vše německé a pochopitelně sudetské. Odsun byl špatný, oni si jej nezasloužili, velmi trpěli a zcela jistě z těchto lidí nikdo Hitlera nevolil u SS a v koncentráku taky nesloužil. Ne, od tohohle ruce pryč. Ukázka jednoznačně promarněného potenciálu. Do druhého dílu už nejdu!!!

Ovar
11.05.2022 5 z 5

Neskutečná mravenčí práce pana autora!

Lucina88
02.10.2021 5 z 5

Je mi ctí, že tuhle knihu mohu vlastnit, jelikož byla vydána ve velmi málem počtu.

O hrdinech se v historii mluví, ale jen o některých...
Díky!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Naši Němci díl 1. v seznamech

v Právě čtených1x