Nataša přehled

Nataša
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264717/bmid_natasa-264717.jpg 4 198 198

Žárlivost má mnoho tváří... Vždy však v partnerovi vyvolává pocity beznaděje, přináší slzy a bolest. Důkazem toho je i příběh Nataši, dvaačtyřicetileté fotografky, vdané ženy a matky dvou synů. Jak se vyrovná s Vojtovou chorobnou – a bezdůvodnou žárlivostí? Zůstane s ním v manželství, nebo se rozhodne pro rozvod? Milé čtenářky, doufám, že se vám kniha bude stejně tak dobře číst, jako mně se psala.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nataša. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (53)

Aranel15
30.08.2024 2 z 5

Z počátku vypadá vše v pořádku, ale postupně se začne odhalovat Vojtova patologická žárlivost a zlá povaha. Sama jsem se ho chvílemi bála, ale boží mlýny melou..

simca9342
11.06.2023 5 z 5

" víkendovka"

Pro matky samoživitelky s dětmi je život hodně těžký, ale ty rozvedené ještě navíc s nevyléčitelným omezením mladšího ze dvou synů po zdravotní stránce to také nemají jednoduché.
Nataša a její dva synove se ocitli v té druhé situaci. Příběh ale začíná v době před ním. Druhým v pořadí . Manžel na svou ženu žárlí sice ví, že se rozvedla a jako fotografka se uživí tak tak a nestěžuje si, ale Vojta ji začíná podezírat. Bůhví, co dělá, s kým se stýká, když je přes den sama...
Nataša neví, co má odpovídat a později se začnou dít horší věci.
Základní otázka, kterou by si v této situaci položila každá žena: zůstat nebo odejít ?

ještěrka38
26.06.2022 3 z 5

Knihy autorky mám ráda, ale tahle byla dost depresivní.. Domácí násilí, zvláštní vztah k dětem.. Rozhodně to není kniha na pohodu.. ;-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nataša v seznamech

v Právě čtených1x