Naučte se myslet kreativně přehled

Naučte se myslet kreativně
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100125/bmid_naucte-se-myslet-kreativne-100125.jpg 2 1 1

Manažeři, tvůrčí pracovníci, lektoři a všichni, kteří chtějí či potřebují myslet kreativně se v praktické a čtivé příručce dozvědí, jak rozvíjet vlastní kreativitu sebe samého i jak rozvíjet, podporovat a využívat kreativitu spolupracovníků ve firmě či jakékoliv jiné organizaci. Naučíte se nejdůležitější kreativní techniky (např. brainstorming, myšlenkové mapy, brainwriting, mentální provokace a další, i méně známé techniky), dozvíte se jejich výhody a nevýhody a situace, pro které mohou být použity. Poznáte 11 největších zabíjáků kreativity a budete umět úspěšně projít pěti kroky kreativního procesu - od určení cíle až po finální kreativní řešení. Pochopíte, čím se odlišuje rutina a kreativita, jak odkrýt divoké myšlení a čím se vyznačuje kreativní osobnost. Knížka obsahuje velké množství praktických tipů, rad a příkladů, a jejím autorem je známý odborník na rozvoj komunikačních a manažerských dovedností. (Kreativní techniky pro váš úspěch v praxi).... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Grada

Kreativitätstechniken

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Naučte se myslet kreativně. Přihlašte se a napište ho.

ladyba
26.07.2015 2 z 5

Kniha stručně popisuje kreativní techniky a rozvoj myšlenek, ale je to takové král promluvil, neřekl nic. Kniha mě ani nezklama, ani nedchla, ani nikam neposunula ve znalostech.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Naučte se myslet kreativně v seznamech