Navzdory básník zpívá přehled

Navzdory básník zpívá
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214265/mid_navzdory-basnik-zpiva-214265.jpg 5 978 978

Se stejným uměním jako vždy vypráví autorka příběh středověkého básníka Françoise Villona, šibeničníka, zloděje, rváče a vraha, jehož osud je jedinečný stejně jako jeho básnické dílo, které je dodnes čtené a obdivované.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Navzdory básník zpívá. Přihlašte se a napište ho.

SabinaSip
předevčírem 5 z 5

Četla jsem ji už tak dávno a nedávno objevila v antikvariátu. Musela jsem si ji pořídit. Básník Villon, středověká Franice, mor, hřbitov, ale i víc, skvěle napsané!

Villon
12.06.2024 5 z 5

Kniha, která mě v brzkém mládí potkala a zasáhla neskutečnou střelou. Můj vztah k Villonovi je nepopsatelný....obdiv k tomu, co vytvořil- jeho neskutečný talent a na druhou stranu styl jeho života, jak dokázal lidi milovat a na druhou stranu jimi pohrdat . Miluji a nenávidím.... nic mezi, ... smekám před jeho talentem. Villona já prostě nenávidím a miluji.... Paní Loukotková touto knihou dokázala neskutečné...

MarcoPolo936
10.12.2023 5 z 5

Další nalezenec v domácí knihovně. Skvělá kniha, krásný styl psaní a překlad veršů Jarmilou Loukotkovou, plus podařené ilustrace J. Mištěry . Když tak v duchu pohlížím na koloběh žití, jak se špatní radují, dobří bolest cítí, jak i věrnost vymírá, čest jak posměch klidí, myslím si, že neřídí nikdo kroky lidí..

42 říjnových eknih zdarma

25.10.2020

Kniha Navzdory básník zpívá v seznamech

v Právě čtených15x
v Přečtených1 506x