Nebezpečný vírus přehled

Nebezpečný vírus
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485572/bmid_nebezpecny-virus-8GQ-485572.jpg 4 38 38

Známy lekár Robert Hunt pracuje na výskume liečby rakoviny. S pomocou mladého talianskeho kolegu Paola sa mu podarí vyvinúť liek, ktorý má priam zázračné účinky. Použije ho na liečbu niekoľkých beznádejných prípadov rakoviny. Po istom čase štyroch pacientov postihne ťažká paralýza. Doktor Hunt je však pevne presvedčený, že jeho liek toto ochrnutie nespôsobil. Podarí sa mu to však dokázať aj na súde, kde ho zažalovali postihnutí pacienti?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

The Cure, 1982

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebezpečný vírus. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

Bakana
11.02.2024 3 z 5

Celé takové průměrné.
Ne špatné, ale taky ne natolik dobré, abych si na knížku někdy vzpomněla.

čef
30.03.2022 5 z 5

Dobře napsaný příběh vývoje léku na rakovinu, kde si autor určitě trochu zafantazýroval, i když současný výzkum asi jde touto, v této knize naznačenou, cestou. Je to však samozřejmě jenom literatura z oblasti lékařské a možná i právní s romantickými prvky. Upoutá určitými napínavými zápletkami a přinutí mnohé k zamyšlení i nad etickými prvky použití experimentálních a tedy nevyzkoušených léčebných metod.

Ira13
22.12.2020 5 z 5

Kniha se dobře čte, nic náročného, přesto napínavé. ...kéž by takový lék už byl a fungoval

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nebezpečný vírus v seznamech