Vše, čím jsme nikdy nebyli přehled

Vše, čím jsme nikdy nebyli
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506572/bmid_vse-cim-jsme-nikdy-nebyli-fyO-506572.jpeg 4 118 118

Nech život plynout série

Let it be. Někdy stačí dát věcem volný průběh a ztratíte všechno, co máte. Leah je na dně. Už nemaluje. Od autonehody, kterou přežila a která jí vzala rodiče, je pouhým přízrakem sebe sama. Dál by se skrývala před světem, do něhož už nezapadá, nebýt nejlepšího kamaráda jejího staršího bráchy: Axela. Axel se rozhodne jejímu bratrovi pomoct a vzít si Leah na pár měsíců k sobě do odlehlého domu na pláži v Byron Bay Tam se snaží najít a znovu seskládat střípky dívky překypující životem a sršící tvůrčí energií, jíž Leah ještě nedávno byla. Neví ale, že ačkoliv spolu vyrůstali a jsou jako rodina, Leah do něj byla vždycky zamilovaná. A taky netuší, že jeho klidný a rutinní život brzy změní směr. Protože ona je zakázané ovoce, po němž najednou nevysvětlitelně a dychtivě touží. Protože ona je rozvlněné moře, noční nebe plné hvězd a gramofonové desky Beatles. Protože někdy stačí dát věcem volný průběh a získáte všechno, co jste kdy chtěli.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Red

Todo lo que nunca fuimos, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vše, čím jsme nikdy nebyli. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (32)

Ludmila91
13.07.2024 5 z 5

Krásný příběh

moma08
19.04.2024 3 z 5

Dalo mi docela zabrat, než jsem se to dočetla. Možná to na mě bylo moc melancholické a psané takovým zvláštním způsobem.
Asi to nebylo pro mě to právé ořechové.

florentinas
12.03.2024 3 z 5

Hezké oddychové čtení, ale s těžkým tématem

Vychází Kouzlo všité do šatů a další knižní novinky (45. týden)

04.11.2022

Vychází Rod nebes a dechu, Pavouk a další knižní novinky (42. týden)

16.10.2022

Kniha Vše, čím jsme nikdy nebyli v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x