Invaders přehled

Invaders
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398269/bmid_invaders-k8L-398269.jpg 3 25 25

Když Země prožívala své nejčernější chvilky, našla se skupina superschopnostmi obdařených vojáků, která odpověděla na volání do zbraně. Společně se postavili Ose zla. Říkali si Invaders a byli nezdolní. Dlouho předtím než se Avengers poprvé sešli jako tým, se tato odvážná banda hrdinů spojila, aby svrhla Třetí říši. Ukážeme vám ty největší bitvy druhé světové války, v nichž Captain America povede ostatní do útoku proti Red Skullovým zlovolným plánům. Nejznámější ikony čtyřicátých let musí prokázat své hrdinství tváří v tvář zdánlivě neporazitelnému zlu. Ustupte, přicházejí Invaders! Obsahuje: Přicházejí Invaders! Prsten Nebulánců Soumrak hvězdných bohů Bermudský blitzkrieg Je třeba zastavit U-Mana! Red Skull v západu slunce! Přichází Legie svobody! ... nechť bitva započne! Mámo, bourají nám Bronx!... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Hachette

The Invaders , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Invaders. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
14.07.2023 5 z 5

Tento komiks se opravdu povedl jak po čtenřské tak grafické stránce

Bobik9
20.01.2023 1 z 5

Mrzí mě to, ale podle se jedná o nejhorší díl celé série. Invaders jsou nuda a přijde vám ti nepříjemně dlouhé. Postavy jsou totálně nezajímavé. Jak hrdinové, tak padouši. Nevím, jestli by se dala myšlenka zápletky udělat lépe, ale tady se to nepovedlo. Paradoxně ten druhý hrdinský tým byl alespoň trochu zajímavý, oproti nudným Invaders.

marek53
27.12.2021 5 z 5

Tento komiks je naprosto skvělý a pokud si chcete koupit nějaký retro komiks tak tento vám rozhodně můžu doporučit. Hodnocení 10/10

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Invaders v seznamech

v dalších seznamech1x