Nejslavnější automobily světa přehled

Nejslavnější automobily světa
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149937/nejslavnejsi-automobily-sveta-149937.jpg 5 3 3

V této knize naleznou obdivovatelé a ctitelé krásných automobilů od všeho něco... Zvláštní prostor je věnován sportovním automobilům a nejslavnějším značkám, kniha ale pojednává také o běžných oblíbených modelech aut. Více než 700 nádherných barevných fotografií představuje ty nejkrásnější vozy. Každý automobil je podrobně popsán, včetně detailních technických údajů, charakteristiky designu a výrobní historie. Vyšlo také ve větším formátu pod názvem Automobily snů. Benefity: * portréty desítek světových značek automobilů * více než 700 fotografií automobilů a jejich detailů * podrobný popis každého vozu * tabulka s technickými údaji u každého automobilu * přehledné abecední řazení vozů... celý text

Literatura naučná Doprava
Vydáno: , Rebo

Droomauto’s

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nejslavnější automobily světa. Přihlašte se a napište ho.

david5849
08.03.2020 5 z 5

AHOJ
JE TO UPLNĚ STEJNÁ KNIHA JAKO : AUTOMOBILY SNU Z ROKU 2004 NEBO 2007 , JE TO JEJÍ KOPIE OD STEJNÝCH SPISOVATELU : Rob de La Rive Box, Mirco de Cet . AKORÁT ŽE JE Z ROKU 2009
A JE O PAR CENTIMETRU MENŠÍ
POKUD NEMUŽETE SEHNAT KNIHU : AUTOMOBILY SNU , TAK DOPORUČUJI KOUPIT TUHLE KNIHU JEN O PAR CENTIMETRU MENŠÍ

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nejslavnější automobily světa v seznamech