Největší z Pierotů přehled

Největší z Pierotů
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250033/bmid_nejvetsi-z-pierotu-250033.jpg 5 495 495

Rozsáhlý román inspirovaný životní a uměleckou dráhou mistra pantomimy Jeana Gaspara Deburaua (1796-1846), který byl po své matce českého původu.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Největší z Pierotů. Přihlašte se a napište ho.

jana277
15.06.2024 2 z 5

Na svoju dobu určite výborná kniha. Pre tú dnešnú písaná ťažšou rečou. Čítala som ju podstatne dlhšie,ako zvyčajne iné diela. Na mňa veľa poetických slov, boli state, ktoré som preskočila.

DaveBook
11.06.2024 5 z 5

Velice hezká kniha. Dojímavá.
Utkví v paměti.

ondra295
01.06.2024 5 z 5

Opravdu krásná kniha, kterou hodnotím jako jednu z těch úplně nejlepších, co jsem kdy přečetl. Kožík tu dokázal nejenom popsat život pro nás celkem neznámé, ale historicky významné osobnosti, ale navíc dokázal vyvolat emoce a napříč celým dílem jsme tak Kašparovi fandili jako svému oblíbenému literárnímu hrdinovi. Dílem jsou prostoupeny významné historické události, které se odehrávají na pozadí, sledovat můžeme i postupné změny ve společnosti a jako bonus je kniha napsána krásným jazykem. Opravdu vřele doporučuji jako naprosto skvělou knihu.

Chladné stopy, Útěk z pekla, a další knižní novinky (14. týden)

03.04.2022

Viewegh, Škvorecký a další eknihy zdarma ke stažení (3. díl)

08.04.2019

Kniha Největší z Pierotů v seznamech