Někdo jako my přehled

Někdo jako my
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540222/bmid_nekdo-jako-my.jpg 4 43 43

Někdo jako... / Mila série

< 3. díl

Závěrečný díl návykové trilogie od autorky bestsellerové série DIMILY. Mila je zpátky v Tennessee. Od rozchodu s Blakem uběhly už dva roky a teď se soustředí na to, aby před nástupem na vysokou hodila minulost za hlavu. Sbohem rodinné drama, hollywoodské krize... a Blakeu. Jenže doma je i Blake se svou novou přítelkyní. Mile naštěstí poskytuje rozptýlení ranč její rodiny a s ním i nový sexy stájník. Přesto ale nedokáže zapomenout na to, co se mezi ní a Blakem stalo. Existuje pro ně ještě jedna poslední šance, nebo se jejich cesty už navždy rozešly?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Making of Mila and Blake

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Někdo jako my. Přihlašte se a napište ho.

SáraR.
dnes 4 z 5

Musím přiznat, že tenhle díl se mi opravdu líbil. Konec byl teda už hodně překombinovaný, ale tak nějak to tam sedlo. Moc jsem Mile a Blakovy držela palce, ikdyž bylo od začátku jasné, jak to dopadne. To s Pepkem jsem popravdě čekala už na konci druhého dílu, ale i tak to byl šok.
Jediné co mi tam trochu chybělo, byly detailní popisy spicy scének. Nebudu lhát, romantika bez toho prostě není ono. Chápu, je to myšleno pro mladší čtenáře, ale stejně. ;)

Peťulka3
15.04.2024 5 z 5

Mně se tyhle knížky hrozně líbí. Je to čtivé, je tam určité napětí, akce,zvraty. Prostě všechno, co by v knize mělo být. A to,že je to dost předvídatelné? To určitě neubírá na kráse.

Kristy.Seb
25.02.2024 4 z 5

Ale jo, hezké zakončení série. Nenáročné, oddechové, milé.

Někdo jako my, Nové vyhlídky a další knižní novinky (29. týden)

16.07.2023

Kniha Někdo jako my v seznamech

v dalších seznamech3x