Někdo jako ty přehled

Někdo jako ty
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492589/bmid_nekdo-jako-ty-Zz9-492589.png 4 130 130

Někdo jako... / Mila série

Šestnáctiletá Mila žije v L.A. s mámou a tátou, slavným filmovým hercem. Když před premiérou jeho nového trháku vyvolá rozruch po celém městě, rozhodnou se ji rodiče uklidit přes tři tisíce kilometrů daleko k její tetě a dědovi do Tennessee. Mila z toho není nadšená a záhy po příjezdu se pohádá s Blakem, synem starostky Nashvillu. Ten také moc dobře ví, co obnáší život s veřejně známým rodičem, takže toho mají možná společného víc, než si chtějí přiznat.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Becoming Mila , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Někdo jako ty. Přihlašte se a napište ho.

MilackovaN
včera 3 z 5

Sérii DIMILY jsem naprosto propadla, takže jsem se na další sérii od autorky těšila. Musím ale říct, že mě první díl této série nijak nenadchl, spíše naopak. Už jsou na mě hlavní postavy asi moc mladé :-) I tak si ale určitě přečtu oba další díly.

SáraR.
19.06.2024 3 z 5

Tohle byl těžkej průměr. Situace byly předvídatelné, zápletka ohraná. K postavám jsem si neudělala skoro žádný vztah. Charaktery byly ploché. Byla to docela zbytečná kniha, život mi určitě nezměnila. Celý příběh je jedno velké klišé. Možná pár let zpátky bych z toho byla unešená, ale teď už mám pár desítek knih za sebou a tohle je nuda. Druhy díl si přečtu jen kvůli tomu, že nesnáším rozečtené knihy a série. A jsem trochu zvědavá, co tam autorka vymyslí.

Peťulka3
11.04.2024 5 z 5

Jednoduché čtení. Svým způsobem vše předvídatelné. Ale příběh je napínavý a člověka chytne.

Město v oblacích, Území vlků a další knižní novinky (18. týden)

01.05.2022

Poslední Mona Lisa a další knižní novinky (12. týden)

21.03.2022

Kniha Někdo jako ty v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech2x