Německy s úsměvem - Nově přehled

Německy s úsměvem - Nově
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306351/bmid_nemecky-s-usmevem-nove-AFf-306351.jpg 4 23 23

Kniha je určena všem zájemcům o studium němčiny ve věku od cca 15 let, které po probrání všech 22 lekcí dovede v jediném svazku až na jazykovou úroveň B2. Nové vydání učebnice je: * jazykově upraveno * aktualizováno * s výrazně vylepšenou grafickou podobou Drobné úpravy doznaly úvodní texty, tak aby odpovídaly nejen změněným reáliím, ale i změnám ve vývoji jazyka, které proběhly v posledním desetiletí. Nově byla zařazena část věnovaná čtení s porozuměním, kde se od počátku setkáváme s autentickými neupravovanými německými texty stoupající obtížnosti; za účasti rodilých mluvčích byla nahrána většina úvodních textů, fonetická a poslechová cvičení. Ve druhém vydání je navíc do učebnice vloženo CD s nahrávkami textů jednotlivých lekcí. Snazší orientaci při práci s poslechovými texty jistě napomohou čísla stop CD, která jsou v tomto vydání uvedena přímo u příslušných poslechových cvičení v učebnici. Některé texty a fotografie v knize byly aktualizovány tak, aby odpovídaly současné realitě. Práci s knihou zpříjemní i živější grafická úprava s použitím druhé barvy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Německy s úsměvem - Nově. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (8)

verka5083
30.01.2024 3 z 5

Tato učebnice je příjemná , což oceňuji. Nicméně, když jsem ji používala ve škole, zjistila jsem, že pro mé potřeby byla efektivnější učebnice "Sprechen Sie Deutsch?". Ta mi poskytla lepší přehlednost a strukturu, což mi usnadnilo učení a lepší orientaci v německém jazyce.

Kabuky
11.06.2022 5 z 5

Dobrá učebnice.

los
06.01.2020 4 z 5

ne že bych se přímo usmíval, ale učil jsem se z ní rád

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Německy s úsměvem - Nově v seznamech

v dalších seznamech1x