Nepokojný muž přehled

Nepokojný muž
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369766/bmid_nepokojny-muz-BlW-369766.jpg 4 253 253

V zime 2008 počas svojej každodennej prechádzky vysoký námorný dôstojník vo výslužbe Hakan von Enke zmizne. Detektív Wallander sa vydáva na stopu páchateľa. Nitky hľadania ho vedú do minulosti, do čias studenej vojny, pôsobenia pravicových extrémistov a nájomných vrahov z východnej Európy. Zdá sa, že sa dostal na stopu veľkého tajomstva.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Marenčin PT

Den orolige mannen, 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nepokojný muž. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (51)

MaJa264
14.06.2024 5 z 5

Paradoxně poslední díl komisaře Wallandera se mi dostal do rukou jako první co čtu. Znala jsem ho pouze z filmového zpracování
Tento příběh je tak lidský, dojemný a uvěřitelny, Mankel je opravdu pan spisovatel a určitě se vrátím k jeho předchozím dílům.

ČtemePodDekou
09.05.2024 5 z 5

Završení další nezapomenutelné severské série, Wallandera.
Všem doporučujeme.

mila2411
01.05.2024 4 z 5

Všechno má začátek, prostředek ba i konec. Nastal čas se s komisařem Wallanderem rozloučit. Loučení to není nijak veselé. Detektiv zestárnul, zdraví neslouží. Není to zrovna povzbuzující čtení: stáří, nemoci, nemocnice, vzpomínky, známé tváře odcházejí... Autor přeci jen asi mohl naposledy dopřát svému hrdinovi "pořádnou a normální" vraždu, ta tady tedy je, ale je v tom příliš mnoho politiky, intrik a zase: smutku. Tak tedy pane komisaři SBOHEM, bylo mi s Vámi hezky, všech 11 příběhů jsem si opravdu moc a moc užil!

Knižní novinky (6. - 10. 9.)

05.09.2012

Kniha Nepokojný muž v seznamech