Neříkej sbohem přehled

Neříkej sbohem https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63092/nerikej-sbohem-7Ip-63092.jpg 3 16 16

Autorka ve svém ženském románu Neříkej sbohem vypráví o krizové situaci manželství, jež je zatíženo složitou minulostí vztahu obou hlavních postav. Zemědělský inženýr Václav Pokorný a jeho manželka Olga, učitelka, marně hledají východisko z problémů, jimiž trpí nejeden partnerský vztah. Vůle pro zachování rodiny, tolik důležité pro jejich dcerku Karolinku, však nakonec překoná oboustranné selhání ...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neříkej sbohem. Přihlašte se a napište ho.

JancaMia
27.10.2019 4 z 5

Po knize "Muškáty potřebují slunce" (objevené v knihobudce, vzápětí takové začtení se že jsem přejela svojí autobusovou zastávku a čekalo mě 6 km domů).
Krásný román pro ženy, kde v manželském svazku oba partneři zažijí nevěru . Nutno dodat že vše je psáno jazykem 80. let .
Kniha je zasažena do blíže neurčitých 90. let , podle reálií odhaduji 94" - 96".

klarkys
06.10.2019 3 z 5

Divím se, že kniha nemá žádný komentář...nebylo to špatný...Jako první jsem četla od paní Brůhové Mlhu, na tuhle knížku jsem narazila když jsem z nostalgie kupovala v bazaru knihy Lenky Lanczové. Myslím, že tato kniha je hlavně špatně zařazena jako " čtení pro dívky ". Tohle je pro ženy a nutno říci, že spíš pro starší ročníky :-) Když vezmu tohle v úvahu, dala bych 3 a půl *

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Neříkej sbohem v seznamech

v Právě čtených1x