Nerozlučný pár přehled

Nerozlučný pár
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346637/bmid_nerozlucny-par-hoh-346637.jpg 4 63 63

Emily je přesvědčená, že za požáry rodinných domků, při nichž zahynula i její sestra, stojí sériový vrah. Nikdo jí to nevěří, a tak hledá pomoc u Bookse, bývalého agenta FBI. Společně přijdou na vrahův systém a nastraží na něj několik pastí, jenže on pokaždé unikne. Nakonec vrah přece jen udělá chybu – jedna jeho oběť přežije a tou je Mary…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Alpress

Invisible , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nerozlučný pár. Přihlašte se a napište ho.

cukrovka
20.01.2023 4 z 5

Zajímavé a napínavé detektivní čtení, ale s pomalým rozjezdem. Chvilku mi trvalo než jsem se začetla, protože začátek je takový rozvláčný. Ale postupně se příběh rozjede a už se od knížky nejde odlepit. Doufám, že nikde takový sadistický vrah neběhá.

AlčaVaca
07.05.2022 4 z 5

Děj svižný, napínavý, na mě ale zbytečně vylíčené detaily. Slabším žaludkům moc nedoporučuji.

nai.ivka
21.03.2021 3 z 5

Docela by mě zajímalo zda se něco podobného už stalo, netuším kde autor bere takové sadistické představy. Kdo máte bujnou představivost a ne dost silný žaludek, raději si tuhle knihu odepřete.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nerozlučný pár v seznamech

v Právě čtených2x